Konkursy wewnątrzszkolne


WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ


KLASY I
I miejsce - Michalina Zientek Ia
II miejsce - Danuta Denes Ib
III miejsce - Milena Izydorczyk Ib


KLASY II
I miejsce - Olga Michalska IIa
II miejsce - Paulina Bielewicz IIb
III miejsce - Magdalena mech IIb


KLASY III
I miejsce - Sandra Nagaś IIIb
II miejsce - Zofia Maćkowiak IIIb
III miejsce - Dominika Onoszko IIIa i Marcel Pietrzak IIIa

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS POLONISTYCZNY

 

Klasy I:
Miejsce I- Laura Plizga IA
Mieejsce II- Martyna Raczycka
Miejsce III- Jakub Szczepaniak, Martyna Szymańska

 

Klasy II:
Miejsce I- Kacper Zahorski
Miejsce II- Wiktoria Raczycka
Miejsce III- Filip Wojciechowski

 

Klasy III:
Miejsce I- Piotr Zalewski
Miejsce II- Zofia Maćkowiak, Łukasz Kuźniak
Miejsce III- Sandra Nagaś

 

                                                                          Agnieszka Grzelak, Justyna Jasik

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS WIEDZY BIOLOGICZNEJ

 

KLASA I

I miejsce Łukasz Juda kl. I b
II miejsce Aleksandra Nowak kl. I a
III miejsce Milena Izydorczyk kl. I a

 KLASA II

I miejsce Paulina Bielewicz kl. II b
II miejsce Nikola Markiewicz kl. II b
III miejsce Wiktoria Raczycka kl. II b

KLASA III

I miejsce Roksana Sobczak kl. III c
II miejsce Adrianna Sitnik kl. III c
III miejsce Sandra Nagaś kl. III b
                                                                              Gratulacje dla zwycięzców!
                                                                                                            K. Szczepaniak

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS CHEMICZNY

 

KLASY I
I miejsce – Natalia Lis kl. I a
II miejsce- Piotr Sówka kl. I b
III miejsce- Angelika Katyńska kl. I b

KLASY II
I miejsce – Markiewicz Michał kl. II a
II miejsce – Kamil Kostrzewa kl. II b
III miejsce Kacper Zahorski kl. II a

 

KLASY III
I miejsce – Roksana Sobczak kl. III c
II miejsce- Damian Azmin kl. III c
III miejsce Piotr Zalewski kl. III b

 

 

                                                                                 K. Szczepaniak

 

 

 

Wewnątrzszkolny Konkurs z Wiedzy o Społeczeństwie

 

Dnia 22. marca 2016r. został przeprowadzony wewnątrzszkolny konkurs z wiedzy o społeczeństwie. Uczestniczyli w nim uczniowie klas I i III naszej szkoły.

 

 

Na poziomie klas I miejsce na podium stanęli:
Danuta Denes kl. Ib – miejsce I;
Kasjan Mazur kl. Ia – miejsce II;
Dawid Noga kl. Ia – miejsce III.


Natomiast na poziomie klas III:
Kacper Klepacz kl. IIIc – miejsce I;
Piotr Kowalski kl. IIIc – miejsce II;
miejsce III – Szymon Kudyba kl. IIIb.


Uczestnikom serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy!

                                                                                    Barbara Garsztka-Zientek
                                                                                                         Krystyna Felińska

 

 

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY

 

Dnia 30.maja 2016r. został przeprowadzony Wewnątrzszkolny Konkurs Historyczny. Uczestniczyli w nim wszyscy uczniowie naszej szkoły . Konkurs trwał 45 minut, można było zdobyć maksymalnie 19 pkt.. Na podium znaleźli się :


Na poziomie klas I:
I miejsce Jakub Szczepaniak – kl. I a
II miejsce Aleksandra Nowak – kl. I a
III miejsce Michalina Zientek – kl. I a

 

Na poziomie klas II:
I miejsce Kacper Zahorski – kl. II a
II miejsce Joanna Biedrowska – kl. II b
III miejsce Zuzanna Zientek – kl. II b

 

 

Na poziomie klas III:
I miejsce Oskar Wernicki – kl. III c
II miejsce Kacper Klepacz – kl. III c
III miejsce Zofia Maćkowiak – kl. III b

 

 

Uczestnikom serdecznie dziękuję, a finalistom serdecznie gratuluję!

 

                           

                                                                                            Barbara Garsztka-Zientek

 

 

 

 

 

 

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS FIZYCZNY

 

Klasy I

1 miejsce - Aleksandra Suchecka  1b

2 miejsce - Kacper Kuczyński  1b

3 miejsce - Martyna Raczycka   1a

 

Klasy II

1 miejsce - Kryspin Nalepiński   2a

2 miejsce - Maciej Drewniak   2b

3 miejsce - Kamil Kostrzewa   2b

 

Klasy III

1 miejsce - Piotr Kowalski   3c

2 miejsce - Tomasz Pawiłojć   3a

3 miejsce - Paulina Komajda   3a

 

                                                                                                                   Gratulacje!

                                                                                                               Anita Szymczak



 

                                                                                      

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY



Klasy II

1 miejsce - Alan Kmiecik   2a

2 miejsce - Michał Markiewicz   2a

3 miejsce - Kacper Zahorski   2a

 

Klasy III

1 miejsce - Piotr Kowalski   3c

2 miejsce - Bartłomiej Wernicki   3b

3 miejsce - Kacper Kubacki   3b

 

                                                                                           Gratulacje!

                                                                                       Anita Szymczak

SZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO