DZIĘKUJEMY…

uśmiech na twarzy,
drobny gest,
to przecież tak mało,
a tak wiele znaczy w szarej codzienności

Społeczność szkolna Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Szlichtyngowej pragnie złożyć podziękowania panu Cezaremu Burzyńskiemu - radnemu powiatowemu - za duchowe i materialne wsparcie naszych działań, za pomoc w promowaniu przedsięwzięć podejmowanych przez brać uczniowską naszej szkoły zarówno na terenie gminy, jak i powiatu. Dziękujemy także za zainicjowanie współpracy z różnymi osobami i instytucjami lokalnymi, dzięki którym możemy prezentować nasze osiągnięcia szerszemu gronu odbiorców.

Środki finansowe przekazane na konto Rady Rodziców będą służyły wspieraniu i promowaniu uzdolnionej młodzieży naszego gimnazjum. Z całą pewnością pozwoli to na dalszy rozwój i motywowanie do aktywnej działalności uczniów.

Życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice i Uczniowie

Wychowawca klasy IIIa, p. Justyna Jasik, składa serdeczne podziękowania panu Robertowi Purglowi oraz Jego pracownikom z firmy ROBPOL za pomoc w remoncie klasy polonistycznej (zafundowanie materiałów budowlanych oraz obudowanie regipsem rur),
a także panu Leonowi Wasielewskiemu za fachowe wsparcie. Dziękuje również swoim wychowankom i ich rodzicom za ofiarność oraz prace remontowe i porządkowe.

Dziękuję szczególnie panom Bogdanowi Ratajczakowi, Radosławowi Antoniukowi
i Michałowi Torzowi oraz uczniom: A. Mackiewicz, D. Torz, M. Boreckiej, A. Mieszczanowicz, D. Ratajczakowi, A. Antoniukowi, A. Giertudze, K. Malesie.

Justyna Jasik

100-LECIE SZKOŁY
ORAZ NADANIE GIMNAZJUM IMIENIA I SZTANDARU

Wszystkim darczyńcom za hojność i wielkie serce, za każdą pomoc w organizacji uroczystości 100-lecia istnienia szkoły w Szlichtyngowej, nadania imienia Noblistów Polskich oraz sztandaru naszemu Gimnazjum, serdecznie dziękujemy.

Pomogli nam:

Piotr Stein, Grażyna i Krzysztof Smektała, Wioletta Pawlak, Alicja Głogowska, Kazimierz Dymek, Ryszard Kulesza, Tomasz Czader i Lesław Skrzypczak, Małgorzata i Franciszek Bryjak, Spółka Komunalna Wschowa, Hodowla Zwierząt Zarodowych Przyczyna Górna, Maria i Wojciech Krygier, Grono Pedagogiczne Gimnazjum w Szlichtyngowej, Lidwina i Wacław Felińscy, Biuro Handlowe DAMAX z Jarocina, Leon Wasielewski, Justyna Drogosz, Eugenia Kosmowska, Barbara Garsztka-Zientek, Justyna Jasik, Sebastian Huzarski, Piotr Chałupka, Zbigniew Iłowski, Wojciech Wysocki, Anna Szklarska, Bogumiła Postek, Renata Drewnik, radni powiatowi: Jolanta Denesiuk, Andrzej Maćkowiak, Cezary Burzyński, sołectwo Wyszanów, sołectwo Dryżyna, sołectwo Gola, Zarząd Oddziału ZNP w Szlichtyngowej, Ksiadz Dziekan Antoni Łatka, Elżbieta Rahnefeld, Irena Neć, Lilianna Włodarska, rodzice Gimnazjum w Szlichtyngowej, mieszkańcy parafii Szlichtyngowa.

Koordynatorki projektu edukacyjnego „Przeżyjmy to jeszcze raz”, panie Ewa Dymek i Barbara Garsztka-Zientek serdecznie dziękują panu Ryszardowi Lajznerowi za pomoc w realizacji powyższego projektu. Otwarta postawa i zaangażowanie pana Lajznera umożliwiły zrealizowanie śmiałego pomysłu wjazdu Józefa Piłsudskiego bryczką na szlichtyngowski rynek. Ponadto dziękują także absolwentce naszego gimnazjum Katarzynie Łuczak, dzięki której „Mury” Jacka Kaczmarskiego brzmiałyby wspaniale. Jeszcze raz serdeczne dziękujemy!